produse
Produse produse
masina
Alege masina

Alege masina

Switch-uri si accesorii

Injector PoE MIKROTIK RBPOE, 10/100 PoE, 10 - 28 V, RJ-45, alb
star star star star star
Detalii tehnice:

Tip produs: injector

Tip switch: PoE

Numar porturi: 1

Culoare: alb

RRP: 37 Lei

26 Lei cu TVA

Injector PoE MIKROTIK RBGPOE, pentru produsele Gigabit LAN, RJ-45, alb
star star star star star
Detalii tehnice:

Tip produs: injector

Tip switch: PoE

Numar porturi: 1

Culoare: alb

RRP: 72 Lei

52 Lei cu TVA

Switch MERCUSYS MS108 KOM-MS108, conectivitate 8 x 10/100 Mbps, alb
star star star star star
Detalii tehnice:

Tip produs: switch

Tip switch: fara management

Numar porturi: 8

Culoare: alb

RRP: 80 Lei

58 Lei cu TVA

Switch D-LINK GO-SW-8E, cu 8 porturi, 1 Gbps, 2.000 MAC, fara management
star star star star star
Detalii tehnice:

Tip produs: switch

Tip switch: fara management

Numar porturi: 8

Culoare: alb

RRP: 92 Lei

69 Lei cu TVA

Comutator HDMI HAMA 205161, 2 x 1, negru
star star star star star
Detalii tehnice:

Tip produs: switch

Tip switch: HDMI

Numar porturi: 2

Culoare: negru

RRP: 98 Lei

73 Lei cu TVA

Comutator HDMI HAMA 122224, 2 x 1, negru
star star star star star
Detalii tehnice:

Tip produs: switch

Tip switch: HDMI

Numar porturi: 2

Culoare: negru

RRP: 98 Lei

73 Lei cu TVA

Switch MERCUSYS MS105 KOM-MS105G, conectivitate 5 x 10/100/1000 Mbps, negru
star star star star star
Detalii tehnice:

Tip produs: switch

Tip switch: fara management

Numar porturi: 5

Culoare: negru

RRP: 109 Lei

81 Lei cu TVA

Switch D-LINK DES-1005D, cu 5 porturi, 1 Gbps, 0.1488 Mpps, 2.000 MAC, fara management
star star star star star
Detalii tehnice:

Tip produs: switch

Tip switch: fara management

Numar porturi: 5

Culoare: negru

RRP: 111 Lei

82 Lei cu TVA

Adaptor PoE TP-LINK TL-POE2412G, 2 x 10/100/1000Mbps RJ45, MDI/MDIX, 240 V, 60 Hz, alb
star star star star star
Detalii tehnice:

Tip produs: adaptor

Tip switch: L3

Numar porturi: 2

Culoare: alb

RRP: 137 Lei

102 Lei cu TVA

Switch D-LINK DES-1008D, cu 8 porturi, 1 Gbps, 1.19 Mpps, 1024 MAC, fara management
star star star star star
Detalii tehnice:

Tip produs: switch

Tip switch: fara management

Numar porturi: 8

Culoare: negru

RRP: 138 Lei

103 Lei cu TVA

Modul SFP TP-LINK TL-SM321B-2, lungime de unda Tx 1310 nm, lungime maxima a cablului 2 km, 1.25 Gbps
star star star star star
Detalii tehnice:

Tip produs: modul

Tip switch: fara management

Numar porturi: 1

Culoare: argintiu

RRP: 141 Lei

105 Lei cu TVA

Modul SFP Bi-Directional TP-LINK TL-SM321A-2, lungime maxima a cablului 2 km, 1.25 Gbps
star star star star star
Detalii tehnice:

Tip produs: modul

Tip switch: fara management

Numar porturi: 1

Culoare: argintiu

RRP: 146 Lei

109 Lei cu TVA

Contact WiFi HAMA 176553, pentru usi si ferestre, 2 baterii AAA, 1.5 V, alb
star star star star star
Detalii tehnice:

Tip produs: contact

Culoare: alb

RRP: 147 Lei

109 Lei cu TVA

Comutator SAT-DiSEqC HAMA 205289, 2 intrari, 1 iesire, albastru
star star star star star
Detalii tehnice:

Tip produs: switch

Tip switch: SAT-DiSEqC

Numar porturi: 2

Culoare: albastru

RRP: 152 Lei

113 Lei cu TVA

Splitter PoE TP-LINK TL-POE10R, IEEE 802.3, RJ-45, amperaj 2A, negru
star star star star star
Detalii tehnice:

Tip produs: splitter

Tip switch: fara management

Numar porturi: 2

Culoare: negru

RRP: 152 Lei

113 Lei cu TVA

Modul SFP TP-LINK TL-SM311LS, Mini-GBIC, 1000BaseLX, lungime maxima a cablului 10 km, Single Mode, LC
star star star star star
Detalii tehnice:

Tip produs: modul

Tip switch: SFP

Numar porturi: 2

Culoare: argintiu

RRP: 163 Lei

125 Lei cu TVA

Comutator SAT-DiSEqC HAMA 205290, 4 intrari, 1 iesire, albastru
star star star star star
Detalii tehnice:

Tip produs: switch

Tip switch: SAT-DiSEqC

Numar porturi: 4

Culoare: albastru

RRP: 164 Lei

126 Lei cu TVA

Switch MERCUSYS KOM-MS108G, conectivitate 8 x 10/100/1000 Mbps, negru
star star star star star
Detalii tehnice:

Tip produs: switch

Tip switch: fara management

Numar porturi: 8

Culoare: negru

RRP: 168 Lei

129 Lei cu TVA

Switch ZYXEL GS-105BV3-EU0101F, 5 porturi, 1000 Mbps, fara management
star star star star star
Detalii tehnice:

Tip produs: switch

Tip switch: fara management

Numar porturi: 5

Culoare: gri

RRP: 170 Lei

130 Lei cu TVA

Modul SFP TP-LINK TL-SM311LM, Mini-GBIC, 1000BaseSX, lungime maxima a cablului 550 m, Multi Mode, LC
star star star star star
Detalii tehnice:

Tip produs: modul

Tip switch: SFP

Numar porturi: 2

Culoare: argintiu

RRP: 177 Lei

136 Lei cu TVA

1 - 20 din 157 de produse

icon

ACHITA ONLINE PRIN CARD
SIMPLU SI RAPID

6 RATE

0% DOBANDA

img

LIVRARE PRIN CURIER RAPID

oriunde in tara

img

POSIBILITATE DE RETUR

in 14 zile

img

CONSULTANTA TEHNICA

gratuita

img

MODALITATI PLATA

variate